Naše nabídka

Našim hlavním zaměřením je vývoj speciálních internetových aplikací, které využijete uvnitř Vaší firmy. Pomohou vždy tam, kde potřebujete sdílet důležitá data po internetu. Pokud pracují Vaši zaměstnanci mimo sídlo firmy, pak jsou podobné aplikace k nezaplacení. Z jakéhokoliv místa připojeného na internet můžete celou aplikaci obsluhovat. Pokud by Vás zajímaly další výhody, neváhejte nás kontaktovat.

Dokážeme také vytvořit internetovou prezentaci pro Vaši firmu. Ať už jednoduché statické stránky nebo složité dynamické prezentace. Ukázkou složitější dynamické prezentace je zábavný server www.esranda.cz.

Nabízíme taky moderní SEO optimalizaci. Jde o upravení HTML a CSS kódu tak, aby byl maximálně přístupný vyhledávacím robotům. Díky tomu se pak Vaše stránky budou zobrazovat na vyšších místech ve vyhledávačích.

Modulový systém

Mnoho firem dnes nabízí tzv. Redakční systém nebo anglická zkratka CMS. Tyto systémy umožňují kompletní správu Vašich internetových stránek. Pomocí takového systému pak může i laik tvořit internetové stránky. Nabízí desítky funkcí - vkládání novinek, galerií fotek, knihy návštěv a mnoho dalších.

Naše filozofie je ale zcela jiná. Používáme modulový systém, který neobsahuje desítky funkcí, ale jen ty funkce, které využijete. Pokud tedy například chcete mít prezentaci Vaší firmy, která se bude měnit jen málo - typicky kontakt, nabídka služeb a podobně, je zcela zbytečné mít složitý systém, který umožní editaci těchto dat. Budete ale například chtít na svých stránkách knihu návštěv a pravidělně psát novinky. Vyberete si tak jen tyto dva moduly, které pro Vás začleníme do uživatelsky příjemné administrace, pomocí které je vytvoření novinky snadné jako napsat email.

Používané technologie

HTML je základní programovací jazyk, pomocí kterého se všechny internetové stránky tvoří.

CSS je pak speciální jazyk, který se stará o vzhled internetových stránek. S jeho pomocí se definuje rozložení všech prvků na stránce, jejich barva, velikost textu a podobně.

Pro správné zobrazení stránek je nutné, aby HTML i CSS kód splňoval základní pravidla organizace W3C a byl tzv. "validní". Validitu našich stránek si můžete ověřit například přímo na stránkách W3C. Vyberte HTML validátor nebo CSS validátor

PHP je programovací jazyk, který je prováděn na straně serveru - tam kde jsou Vaše stránky uloženy. Server provede zadané příkazy, a uživateli zobrazí jen výsledek. Pomocí PHP se dnes tvoří většina dynamických internetových prezentací a snad všechny servery PHP podporují. Velkou nevýhodou je právě nutnost komunikace se serverem. Kvůli tomu je nutné obnovit stránku v prohlížeči.

MySQL je programovací jazyk, který dokáže pracovat s daty uloženými v databázi. Přímo spolupracuje s PHP a pomocí kombinace těchto jazyků můžete vkládat data do databáze, měnit je a vypisovat. Fungují tak například návštěvní knihy, ankety a podobné moduly.

Javascript je programovací jazyk podobný PHP, ale s tím rozdílem, že provádí příkazy přímo v prohlížeči. Proto lze provádět různé operace a vůbec přitom nekomunikovat se serverem.
U některých funkcí je javascript nezaměnitelný. Javascript používá například i náš kalkulátor.

AJAX je nejmodernější technologie v internetovém světě. Odstraňuje nevýhodu PHP tím, že dokáže komunikovat se serverem na pozadí. Bez obnovení stránky je pak možné například ukládat data nebo je zase načíst z databáze. V našich moderních internetových aplikacích hraje AJAX nezastupitelnou roli.

Aktuality
15.11.2010

Spuštìny stránky www.kadernictvi-radka.cz

20.10.2009

Dokonèili jsme statickou prezentaci pro firmu
SV Olšovec s.r.o.

22.07.2009

Našim novým projektem jsou golfové statistiky golfstat.wz.cz

Náhodná reference
Aplikace pro firmu Enersys
(c) webmaestro 2008-2024 - provozovatel serveru eSranda.cz